Pakowarki pionowe

Jako twórca profesjonalnej aparatury, wykorzystujemy nowoczesne technologie, które mają znaczący wpływ na zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa na etapie pakowania.

Naszym klientom proponujemy urządzenia do pakowania z dozownikiem objętościowym w dwóch modelach: APO-1 oraz APO-11, przeznaczonych do owijania oraz saszetkowania produktów dla przemysłu spożywczego, takich jak:

  • granulaty,
  • przyprawy,
  • herbaty,
  • proszki,
  • nasiona.

Wszystkie dostępne w tej zakładce naszej strony internetowej maszyny i urządzenia pakujące dostępne są w wersji z dozownikiem objętościowym, wagowym lub ślimakowym. Zależnie od wybranego modelu produktu, gramatura jednej saszetki jest regulowana i może wynosić od 6 do 500 gram. W związku z powyższym istnieje także możliwość samodzielnego projektowania wielkości zbiornika na materiały spożywcze w zakresie od 100 do 300 mm. Maszyna do produkcji saszetek umożliwia także dopasowanie materiału ich wykonania: polietylen, papier, folie, laminaty lub bibuła fiksowa.

 

Możliwość samodzielnego dostosowywania urządzenia do potrzeb klienta zapewnia ich uniwersalność, która jest jedną z najważniejszych zalet

proponowanej przez nas profesjonalnej aparatury. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych maszyn i wybrania modelu, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania związane z funkcjonalnością oraz wydajnością.

We cordially invite you to use our services 

Our care for high production quality may be confirmed by the Health Quality Certificates granted to us by the National Institute of Hygiene of the National Institute of Public Health.

hCaptcha