Lepy na muchy

Niezwykle zróżnicowany asortyment obejmuje artykuły, które znajdują zastosowanie w różnego rodzaju zakładach i liniach produkcyjnych niezależnie od ich wielkości. 

Wśród dostępnych urządzeń znajdują się maszyny przeznaczone na lepy na muchy składające się z jednej warstwy z papierowej taśmy o szerokości 40 mm. Służą do ich nawijania, a także montażu w automatyczny sposób. Dzięki temu złożony z 15 etapów proces technologiczny przebiega szybko i sprawnie, a jednocześnie zapewnia precyzyjny oraz dokładny efekt.

 

Dostępny w ofercie model umożliwia nawijanie nawet 1300 sztuk w ciągu godziny oraz może być obsługiwany przez jedną osobę. Konstrukcja urządzenia uwzględnia zabezpieczenia mechaniczne w postaci osłon i elektryczne w formie blokad wyłączających silniki, dzięki czemu sprzęt jest bezpieczny w użyciu i nie traci przy tym na wydajności. Jeśli szukają więc Państwo nowoczesnej maszyny do nawijania oraz montażu lepów na muchy z papierowej taśmy – zapraszamy do sprawdzenia szczegółów naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha