Automatyczne koperciarki

KH-400 Automatyczna koperciarka

Są to specjalistyczne stanowiska produkcyjne, które zapewniają sprawną oraz wydajną pracę. Urządzenia pakujące KH-400 przeznaczone są do konfekcjonowania saszetek w kształcie piramidek w termozgrzewalne koperty. Takie rozwiązanie, poza funkcjonalnością, zapewnia także niepowtarzalną estetykę, indywidualnie dopasowaną do potrzeb klienta.

Prezentowana w tej zakładce naszej strony internetowej maszyna do konfekcjonowania, jest elementem linii, która współgra z innym urządzeniem dostępnym w naszej ofercie – APO-11P, jakim jest saszetkarka do herbaty, ziół i innych sypkich materiałów spożywczych. Zależnie od Państwa potrzeb istnieje możliwość dopasowania materiału obudowy: laminat polipropylenowy, metalizowany lub aluminiowy. Także ich wielkość klient może samodzielnie modyfikować pośród dwóch do wyboru: 90x90 cm lub 90x105 cm. Jako producent zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzętów, które spełnią wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha