O firmie

 

 

Firma "Miflex-Masz" działająca od 1997 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń technologicznych w oparciu o własne opracowania konstrukcyjne.

Posiadamy własne biura konstrukcyjne oraz hale produkcyjne, wyposażone w obrabiarki i tokarki, a także nowoczesne centra obróbkowe. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą konstruktorów, mechaników i elektroników, a także doświadczonych montażystów. Nasze kwalifikacje, doświadczenie oraz posiadane wyposażenie pozwalają nam na realizację bardzo różnych od siebie zleceń, poczynając od automatów do pakowania herbaty, poprzez pakowarki do produktów spożywczych, urządzenia do produkcji mucholepów a na wykrawarkach do komunikantów kończąc.

Załoga swoje umiejętności i doświadczenia osiągnęła w wyniku długoletniej pracy w Zakładach Podzespołów Radiowych "Miflex" działając jako wydział konstrukcji i montażu maszyn technologicznych dla przemysłu podzespołów elektronicznych.

Od momentu powstania firma wypracowała nowy kierunek produkcji, specjalizując się w urządzeniach konfekcjonujących i pakujących. Wraz z rozwojem firmy stale poszerzamy asortyment produkcji, oferując klientowi urządzenia spełniające ich wymagania i oczekiwania. Dało to również możliwość wejścia na rynki zagraniczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy prywatną firmą średniej wielkości z całkowitym udziałem kapitału polskiego.

Posiadamy własne biura konstrukcyjne oraz hale produkcyjne, wyposażone w obrabiarki i tokarki, a także nowoczesne centra obróbkowe. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą konstruktorów, mechaników i elektroników, a także doświadczonych montażystów. Nasze kwalifikacje, doświadczenie oraz posiadane wyposażenie pozwalają nam na realizację bardzo różnych od siebie zleceń, poczynając od automatów do pakowania herbaty, poprzez pakowarki do produktów chemicznych, krajarki do folii i papieru, a na nawijarkach do kondensatorów kończąc.

 

 

Naszym dążeniem jest zrealizowanie i dostarczenie klientowi takich urządzeń, aby jego produkty wykonywane na tych urządzeniach charakteryzowały się najlepszą jakością oraz atrakcyjnością na rynku.


Celem nadrzędnym jest ciągłe doskonalenie poziomu jakości, oferowanie klientowi urządzeń na światowym poziomie technicznym i jakościowym, spełniającym jego indywidualne wymagania. Osiągamy to poprzez: rozwój możliwości konstrukcyjnych, doskonalenie techniki wytwarzania oraz spełnienie oczekiwań klienta.


Deklarujemy pełną odpowiedzialność za nasze wyroby, co do bezpieczeństwa obsługi, bezpieczeństwa otoczenia i ochrony środowiska. Dbałość o zadowolenie klienta z naszych wyrobów jest podstawą naszej polityki jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a także wysłuchamy sugestii.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha