Saszetkarki do pakowania herbat

Filozofią naszej firmy jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu, który pozwala na szybkie i bezproblemowe saszetkowanie suchych materiałów spożywczych.

W tej zakładce naszej oficjalnej strony internetowej znajdą Państwo maszyny i urządzenia pakujące herbaty w torebki, pośród których z pewnością znajdą Państwo model, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania i potrzeby. W ofercie dostępne są urządzenia takie jak saszetkarka do herbaty, stworzona do umieszczania materiałów sypkich w torebki typu:

- standard,
- tea-jack,
- piramidki,
- inne, dowolne kształty np. serca, jabłuszka czy koła.

Zależnie od wybranego modelu, torebki wykonane są z różnych materiałów, zamykanych różnymi metodami, opierającymi się na nowoczesnym termozgrzewaniu. Jako producent maszyn do pakowania, zapewniamy najwyższą jakość oferowanego sprzętu oraz podniesienie komfortu oraz wydajności pracy, które zapewni Państwa nowa, w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna. Zapraszamy do sprawdzenia oferty i wybrania modelu dopasowanego do potrzeb Państwa firmy.

ASKS-30 Automatyczna saszetkarka do pakowania herbat w saszetki kształtowe np. saszetka w kształcie serca.

SP-200 Automatyczna saszetkarka pozioma typu doypack

UPZ-100 Urządzenie do przygotowania zawieszki piramidki

Automatyczna linia do pakowania herbat i ziół

Automatyczna linia z automatyczną kartoniarką do pakowania herbat i ziół w opakowania typu piramidka

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha