Usługi

 

 

Domeną firmy Miflex Masz Sp z o.o. jest produkcja maszyn pakujących. Dzięki swojej rozbudowanej funkcjonalności, a także znakomitej jakości wykonania automaty mogą być użytkowane zarówno w niewielkich zakładach, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach, w których liczy się wysoka precyzja pracy i wydajność prowadzonych działań. Dostarczane automaty zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz podzespołów, co chroni je przed jakimikolwiek oznakami zużycia i zniszczenia.

 

 

Oprócz produkcji maszyn, która jest naszą podstawową działalnością, zajmujemy się również wykonywaniem usług z zakresu obróbki skrawaniem. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym.

Posiadamy między innymi:

  • Frezarki i tokarki manualne oraz CNC
  • Frezarkę CNC 5-osiową
  • Cięcie wodą Water Jet
  • Szlifierki do szlifowania otworów, wałków, płaszczyzn oraz narzędziowe
  • Nożyce gilotynowe do cięcia do długości 3 metrów,
  • Krawędziarkę

Ponadto wykonujemy spawanie metodą TIG, MIG. Posiadamy własną hartownię.

Wykonujemy bardzo indywidualne zamówienia, pracujemy na materiałach własnych i powierzonych. Wciąż podejmujemy działania rozszerzające nasze możliwości obróbcze, planując zakup kolejnych maszyn. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Kontakt:

Sekcja Obróbki i Cięcia Wodą

Jarosław Ptaszyński

Tel. 24 355 13 13

e-mail: jarek.ptaszynski@miflex-masz.com.pl

Skontaktuj się

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha