Maszyny i urządzenia

Maszyny i urządzenia pakujące

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie maszyn przeznaczonych do pakowania szerokiej gamy produktów. Urządzenia zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być eksploatowane przez długi czas bez oznak zużycia oraz bez potrzeby wymiany części. Oferowane automaty sprawdzą się zarówno w niewielkich zakładach, jak i w przedsiębiorstwach pracujących na bardzo dużą skalę.

 

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Maszyny pakujące oferowane przez firmę Miflex Masz Sp z o.o. są zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały indywidualne wymagania użytkowników. Nasi konstruktorzy dokładają wszelkich starań, aby urządzenia były jak najbardziej przyjazne dla obsługi i nie powodowały problemów z nią związanych. Urządzenia zostały wyposażone w nowoczesne technologie oraz sprawnie działający system, co powoduje, że ich eksploatacja nie jest bardzo skomplikowana, a dzięki odpowiedniemu szkoleniu przeprowadzonemu przez naszych specjalistów za każdym razem przy instalacji urządzenia w firmie klienta nie sprawia kłopotów.

 

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań możliwe jest prowadzenie wydajnych i precyzyjnych prac związanych z pakowaniem, owijaniem czy też wykrawaniem. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To, co charakteryzuje oferowane maszyny to przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo. Spełniają one w tym zakresie wszystkie standardy, co powoduje, że są bardzo często wykorzystywane w licznych fabrykach i magazynach działających w różnych branżach. Dowodem wysokiej jakości urządzeń są certyfikaty, a rozbudowana funkcjonalność maszyn powoduje, że ich zakupem już od wielu lat są zainteresowane podmioty z zagranicy.

 

Jako producent oferujemy maszyny na najwyższym światowym poziomie. Zaliczyć do nich można między innymi:

  • saszetarki do pakowania herbat
  • pakowarki z dozownikiem objętościowym
  • automatyczne koperciarki
  • celofoniarki do automatycznego owijania

Głównym celem oferowanych maszyn jest podniesienie efektywności pracy, a co za tym idzie, wzrost zysków naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z inwestorów.

Postaw na najwyższy poziom bezpieczeństwa

Ważnym aspektem w produkcji maszyn i urządzeń technologicznych jest dla nas zapewnienie jak największego bezpieczeństwa obsługi urządzenia. Stąd maszyny są wyposażone w odpowiednie czujniki, osłony, przyciski alarmowe. Bezpieczeństwo obsługi jest dla nas jednym z priorytetów. Ponadto istotne jest bezpieczeństwo i zdrowie konsumenta gotowego wyrobu pakowanego na naszych maszynach i dlatego wykorzystujemy do ich budowy materiały posiadające atesty zdrowotne PZH. Atesty zdrowotne posiadają również nasze urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co oferujemy?

Firma Miflex-Masz istnieje na rynku pod własną marką już od 25 lat. Na przestrzeni tego czasu zmieniała się technologia, rozwiązania konstrukcyjne. Zmieniały się również potrzeby rynku konsumenta. Pierwszą naszą maszyną do herbaty był automat APS-10, pakujący herbatę w prostokątne saszetki, później był trend pakowania w okrągłe i kształtowe saszetki, w dwukomorowe. Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem jest pakowanie herbat w piramidki. Nasza firma zareagowała na tę potrzebę rynku natychmiast i w tej chwili jesteśmy czołowym polskim producentem maszyn do pakowania herbaty w saszetki-piramidki. Potrzeby naszych klientów są motorem napędowym dla naszej działalności. I tak, w tej chwili oprócz maszyn APO-11P przeznaczonych do pakowania herbaty w „piramidki” oferujemy również klientom urządzenie do pakowania piramidek w koperty, które zapewnia zachowanie walorów smakowych i zapachowych pakowanych herbat. Natomiast dla firm, które chcą same dla siebie produkować również materiał do pakowania herbaty w piramidki opracowaliśmy urządzenie tagujące typ UPZ-100, dzięki któremu użytkownik może sam wyprodukować materiał eksploatacyjny o takich parametrach, jakich potrzebuje.

 

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Te i inne urządzenia mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich maszyn znajdujących się w ofercie naszej firmy oraz do zapoznania się z ich szczegółową specyfikacją techniczną. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także szeroka oferta przedsiębiorstwa daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania maszyn.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha