Krajarki i wykrawarki

Znajdujące się w ofercie sprzęty mogą być stosowane w różnego rodzaju liniach produkcyjnych i nie tylko. Wykonujemy bowiem również krajarki i wykrawarki, w tym także model przeznaczony do komunikantów.

Pod tym względem bardzo istotna jest odpowiednia precyzja oraz fakt, że wykorzystane do produkcji urządzenia materiały powinny posiadać atest PZH – wymagania te spełnia maszyna dostępna w tej kategorii.

 

Krajarka przeznaczona jest do wycinania komunikantów z wypieczonego oraz nawilżonego placka. Dopracowana konstrukcja w połączeniu z odpowiednio dobranymi podzespołami umożliwia uzyskanie komunikantów o grubości od 0.8 do 1.2 mm z odciśniętym znakiem krzyża z dwóch stron i bez kruszących się brzegów. Może być obsługiwana na halach produkcyjnych przez jedną osobę.

 

Wykrawarki dostępne w tej kategorii stanowią jedynie część naszej zróżnicowanej oferty zawierającej różnego rodzaju nowoczesne maszyny do rozmaitych zakładów produkcyjnych. Zachęcamy do poznania całego asortymentu urządzeń technologicznych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha