Pakowarki z dozownikiem objętościowym

Jako twórca profesjonalnej aparatury, wykorzystujemy nowoczesne technologie, które mają znaczący wpływ na zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa na etapie pakowania.

Naszym klientom proponujemy urządzenia do pakowania z dozownikiem objętościowym w dwóch modelach: APO-1 oraz APO-11, przeznaczonych do owijania oraz saszetkowania produktów dla przemysłu spożywczego, takich jak:

  • granulaty,
  • przyprawy,
  • herbaty,
  • proszki,
  • nasiona.

Wszystkie dostępne w tej zakładce naszej strony internetowej maszyny i urządzenia pakujące dostępne są w wersji z dozownikiem objętościowym, wagowym lub ślimakowym. Zależnie od wybranego modelu produktu, gramatura jednej saszetki jest regulowana i może wynosić od 6 do 500 gram. W związku z powyższym istnieje także możliwość samodzielnego projektowania wielkości zbiornika na materiały spożywcze w zakresie od 100 do 300 mm. Maszyna do produkcji saszetek umożliwia także dopasowanie materiału ich wykonania: polietylen, papier, folie, laminaty lub bibuła fiksowa.

Możliwość samodzielnego dostosowywania urządzenia do potrzeb klienta zapewnia ich uniwersalność, która jest jedną z najważniejszych zalet proponowanej przez nas profesjonalnej aparatury. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych maszyn i wybrania modelu, który spełni wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania związane z funkcjonalnością oraz wydajnością.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Potwierdzeniem dbałości o wysoką jakość produkcyjną mogą być Certyfikaty Jakości Zdrowotnej nadane nam przez Państwowy Zakład Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

hCaptcha